Rewal


Rewal - Twoje ulubione miejsce na wczasy


W tym miejscu niebieskie niebo spotyka się z wielkością polskiego morza. Rewal to turystyczna miejscowość morska, w której przeżyjesz niezapomniane wakacje. W okresie wczasowym jest pełny życia, jednocześnie pozwalając na doskonały wypoczynek. Momenty odpoczynku umili wypoczynek na urokliwym piaszczystym brzegu, który został odznaczony Niebieską Flagą – międzynarodowym medalem przyznawanym najbardziej czystym, najbardziej bezpiecznym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.


Atrakcje dla każdego


Relaks na piasku to nie jedyna atrakcja, która czeka na gości, zdecydowanych odwiedzić Rewal. Czeka tu na Was wiele fascynujących atrakcji. Jednym z interesujących stref jest deptak, wraz z posągami wielkich wielorybów. To kluczowy punkt spotkań, z którego ukazuje się piękny pejzaż na otwarte Morze Bałtyckie. Nie braknie także zabaw dla naszych pociech – miasteczko dysponuje zróżnicowanymi oraz sprawdzonymi miejscami zabaw, i wieloma parkami tematycznymi.


Tu znajdziecie noclegi dla siebie


Na stronę https://rewal.net.pl/ odnajdziemy bardzo dużo miejsc noclegowych. Nie brak tu noclegów, które sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Noclegi w Rewalu, to spora turystyczna baza noclegowa, w której wyszukasz m. in. różnego rodzaju apartamenty, domki, hotele, pensjonaty, pokoje oraz kwatery, będące otwarte w sezonie, jak i cały rok.

Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
Czy w Rewalu znajdziemy nocleg dla swojej rodziny?
W Rewalu każdy z nas wyszuka nocleg dla siebie. Znajdują się tutaj kwatery, pokoje, hotele, pensjonaty, apartamenty i domki letniskowe. Obiekty pracują w sezonie oraz całorocznie. Noclegi w Rewalu sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających gości. 
Czy w okolicy znajdują się dyskoteki? 
W sezonie letnim, w okolicy można pobawić się w klubie tanecznym. Znajdziecie tu 2 kluby taneczne: Robinson i California. Cieszą się sporą popularnością wśród wczasowiczów. Oprócz tego, w niektórych ogródkach piwnych puszczana jest muzyka, przy której również możesz potańczyć. 
Gdzie w okolicy możemy potańczyć? 
W szczycie sezonu, w okolicy można potańczyć przy muzyce. Znajdziecie tu 2 dyskoteki: Robinson oraz California. Znajdują się one w samym centrum przy deptaku i są popularne pośród odwiedzających. Oprócz tego, w pobliskich ogródkach piwnych puszczają muzykę, do której możecie potańczyć. 
© Papugarnia
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.