Pobierowo


Pobierowo - miasto słońca

Pobierowo to niezwykłe miasteczko na wybrzeżu rewalskim, polecane na wczasy. W szczególności uwielbiana przez rodziny z dziećmi i osoby ceniące sobie aktywny odpoczynek. Bliskość Bałtyku i duża liczba atrakcji sprawią, że będzie można przeżyć tutaj wakacje, które zostaną w pamięci na długo. Chociaż wakacje nad Morzem Bałtyckim kojarzą się nam raczej z relaksem na plaży w towarzystwie gorącego słońca, to będąc tu na odpoczynku, można naprawdę bardzo dobrze spędzać czas.


Co warto zwiedzić w Pobierowie oraz w okolicy?


Zarówno w samym Pobierowie, jak i w okolicach czeka na nas sporo atrakcji turystycznych. Tu nie można się nudzić. Zadowoleni będą zwolennicy relaksowania się na piasku i ludzie, którzy preferują bardziej kreatywne spędzanie wakacji. Czeka na nich bardzo dużo rozmaitych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez dwóch zdań można zaliczyć do jednej z najpopularniejszych atrakcji tej miejscowości. Jest bardzo czysta, piaszczysta i posiada w letnim sezonie strzeżone kąpielisko, co z pewnością ucieszy rodziców z dziećmi. Warto się wybrać na zwiedzanie okolicznych miasteczek tj.: Rewal, Pogorzelica, Niechorze, czy Trzęsacz. Gdy będziesz w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, zwiedzić Rewal i obejrzeć ruiny kościółka w Trzęsaczu. 


Znajdź noclegi w Pobierowie dla siebie. 

W Pobierowie można odszukać wiele obiektów noclegowych https://pobierowo.net.pl/noclegi o przeróżnych standardach. Domki letniskowe w dalszym ciągu cieszą się największą popularnością. W Pobierowie znajdziemy też: hotele, pensjonaty, domy wczasowe, kwatery, pola namiotowe, czy kempingowe, oraz bardzo dużo apartamentów. Dużo obiektów noclegowych oferuje baseny. W okolicy Pobierowa znajdziemy również aquaparki. Podsumowując, tu każdy znajdzie nocleg dla siebie i na swoją kieszeń. Pobyty w szczycie sezonu letniego należy zaplanować sobie wcześniej, gdyż tuż przed samą podróżą możemy mieć mały wybór. 

Ile zapłacę za noclegi w Pobierowie?
Nocleg w Pobierowie noclegi.net.pl każdy wyszuka na własną kieszeń. Ceny za nocleg rozpoczynają się już od 35-40 zł za dobę za osobę. W zależności, czego chcemy i jakie są nasze potrzeby. Znaczenie ma również, czy urlop ma być ze śniadaniem, obiadem i kolacją. Część obiektów oferuje noclegi z jedzeniem. Na wysokość kosztów ma również wpływ odległość obiektu od Bałtyku. 
Na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę będąc w Pobierowie?
W Pobierowie - atrakcje widnieją praktyczne wszędzie. Tu nikt się nie nudzi. Do najbardziej popularnych atrakcji zaliczamy zadbaną i piaszczystą plażę. Odpoczynek na bardzo ciepłym słońcu to jedno z ulubionych zajęć turystów. Sympatycy aktywnego spędzania czasu również znajdą coś dla siebie. Tu czeka na was pełno dróg rowerowych i spacerowych. 
Co interesującego możemy zobaczyć w okolicy?
Będąc w Pobierowie warto by było odwiedzić sąsiadujące miasta wybrzeża rewalskiego, tj.: Pogorzelica, Trzęsacz, Rewal i Niechorze. W pobliskim Niechorzu czeka na turystów latarnia morska, z której zobaczymy zapierającą dech panoramę na Bałtyk. Rewal to urocze nadmorskie miasteczko z wzbudzającym zaciekawienie deptakiem, na którym znajdziecie szkielety bardzo dużych wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu warto zobaczyć ruiny kościółka na klifie. 
Czy w mieście Pobierowo jest opcja by zabrać ze sobą psa na plażę?
W lecie zabrania się wstępu na plażę z psem. Wyjątek stanowią specjalne obszary, gdzie przebywanie ze zwierzętami jest możliwe. Specjalne strefy to: ulica Ciechanowska - zejście nr 43i ulica Graniczna - zejście numer 32. Za nieprzestrzeganie zasad można dostać wysoki mandat.
© Papugarnia
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.